Výměna zdrojů UT a VZT v základní škole Borovany

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky související s rekonstrukcí kotelny, zejména výměna zdrojů UT a VZT a související stavební práce.

Jedná se především o - demontáže stávajícího zařízení - montáže nových kondenzačních kotlů včetně plynových hořáků a dalšího příslušenství dle specifikace materiálu - rekonstrukce strojní části kotelny - úprava stávajícího plynovodu, řešení odvodu spalin - řešení hydraulického dopojení do systému UT, ošetření a proplach stávajícího systému - nového systému kontroly a MaR včetně opatření pro případné napojení kogenerační jednotky - součástí dodávky bude PROVOZNÍ ŘÁD KOTELNY - drobné stavební úpravy - další práce nezbytné pro realizaci stavby. Bližší informace k předmětu plnění veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Projektová dokumentace, jejíž součástí je i položkový rozpočet.

Datum vložení: 17. 12. 2020 18:11
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2023 18:12