Stavební úpravy čp. 242 v Borovanech

Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce stávajícího objektu, u kterého dojde k výměně okenních a dveřních výplní a kompletnímu zateplení.

Výraznější rekonstrukce bude probíhat ve 3. NP, kde dojde vytvoření osmi obytných jednotek. Součástí předmětu plnění je dále vytvoření nové parkovací plochy na pozemku, vytvoření nového vjezdu na pozemek, vytvoření nových chodníků a veřejné osvětlení. Podrobné technické informace k předmětu plnění jsou uvedeny v přílohách této výzvy: č. 1 – Projektová dokumentace, č. 4 – Výkaz výměr. Zadavatel uvádí, že pokud jsou v podmínkách této výzvy nebo jejích příloh uvedené přímé nebo nepřímé odkazy na určité dodavatele, výrobky, patenty, vynálezy, užitné a průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, zadavatel umožní pro plnění veřejné zakázky použití i jiných, kvalitativně a technicky obdobných řešení a použití adekvátních výrobků.

Datum vložení: 25. 6. 2021 18:02
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2023 18:03