Sdružené služby dodávky zemního plynu pro Služby Borovany s.r.o.

Předmětem veřejné zakázky je:

fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst zadavatele (dále jen dodávka) s převzetím závazku odebrat zemní plyn, -přenesení odpovědnosti za odchylku na dodavatele podle zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), v platném znění, ve znění pozdějších předpisů vyhl. č. 349/2015 Sb., o Pravidlech trhu s plynem, ve znění pozdějších předpisů a ve smyslu vyhlášek energetického regulačního úřadu ERÚ), -zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb, -zajištění fakturace regulovaných i neregulovaných složek ceny zemního plynu. Místo plnění: Odběrná místa zadavatele Odběrná místa zemního plynu zadavatele v celkovém počtu 10 a v celkovém množství dodávky cca 4 803 MWh/rok, pro období dodávky od 01.01.2023 6:00 hod. do 1.1.2025 6:00 hod. – cca 9 606 MWh: a) maloodběr – odběrná místa v počtu 8 a v celkovém množství 1 972 MWh (tj. cca 986 MWh/rok) b) středoodběr – odběrná místa v počtu 2 a v celkovém množství 7 634 MWh (tj. cca 3 817 MWh/rok) Bližší informace k odběrným místům jsou uvedeny v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.

Datum vložení: 26. 8. 2022 17:58
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2023 17:59