Oprava komunikace Zahradní ulice v Borovanech

Předmětem plnění veřejné zakázky je modernizace ulice Zahradní v Borovanech v délce 575 metrů.

Zahrnuje celoplošnou opravu vozovky, chodníků a výměnu veřejného osvětlení včetně kabeláže. Stavba je členěna na stavební objekty: • SO 01 – Zpevněné plochy komunikací • SO 02 – Návrh veřejného osvětlení včetně kabeláže V rámci rekonstrukce veřejného osvětlení dojde také k demontáži stávajícího systém veřejného rozhlasu v ulici a přemístění stávajících repro souprav. Podrobné technické informace k předmětu plnění jsou uvedeny v přílohách výzvy: č. 1 – Projektová dokumentace, č. 4 – Výkaz výměr. Zadavatel uvádí, že pokud jsou v podmínkách této výzvy nebo jejích příloh uvedené přímé nebo nepřímé odkazy na určité dodavatele, výrobky, patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, zadavatel umožní pro plnění veřejné zakázky použití i jiných, kvalitativně a technicky obdobných řešení a použití adekvátních výrobků.

Datum vložení: 26. 2. 2021 18:10
Datum poslední aktualizace: 8. 4. 2023 18:11